Site Loader

Pokud máme možnosti a rozhodli jsme se pro zakoupení bazénu, tak rozhodně nás nebude čekat jednoduché rozhodování. Možná bychom takové plány měli dělat v době, kdy ještě není čas na řádné koupání, abychom poté měli včas všechno připravené na příchod teplých dnů. Nejkratší cestu ke koupání budeme mít vždy na svůj vlastní pozemek, ale otázkou je, jak moc velký bazén vlastně chceme. Samozřejmě nafukovací samonosné jsou asi nejjednodušší, kde není třeba shánět nějaké komponenty nebo snad složitější údržbu. Ale na druhou stranu, nic není tak horké, jak to na první podhled vypadá a možné se vyplatí investovat do komfortnější verze. Potom se vyplatí, si pořídit bazénové příslušenství https://www.chlorito.cz/bazenove-prislusenstvi, které zajisté nalezne dostatečné uplatnění.

zakrytí bazénu

Co se vyplatí si pořídit

  • V první řadě bychom měli uvažovat o schůdcích, ty budou skvělým nejen doplňkem, ale především praktickou pomocí. Ne vždy se dodávají jako součást balení.
  • I bazén potřebuje údržbu, i když mu dopřejeme očistu skrze tablety či nějakou bazénovou chemii. Na řadu občas musí přijít kartáče, vysavače, ale i síťky, kterými se dají posbírat plovoucí nečistoty.
  • Mnohdy je ale všechno daleko nebo hluboko, tak se rozhodně hodí teleskopická tyč, na kterou se dají úklidové pomůcky připevnit, a můžeme se pustit bezpečně do úklidu.

teploměr bazén

  • Teploměr, který se bude pohupovat po hladině, není na okrasu, ale zaznamenává teplotu vody.
  • Plováky nejsou na záchranu tonoucích, ale právě naopak v naší nepřítomnosti nám poslouží tím, že budou pomalu roznášet dezinfekci z pomoci tablet, které se starají o hygienu bazénové vody.
  • Popřemýšlet můžeme i nad krycí fólií, která jednoduše zakryje vodu a nic nám skrze plachtu nepronikne dovnitř.
  • A co si takhle prodloužit koupání klidně až do října. Ten mnohdy bývá ještě krásný. Venkovní koupání s příjemnou vodou nám zajistí solární plachty.

Možností, co všechno si koupit a pořídit pro dokonalé koupání a relax u vody, je skutečně mnoho a my můžeme přemýšlet, čím si ještě vylepšíme vodní hrátky a rozhodně se u toho nebudeme nudit.