Site Loader

V osobním voze sice odvezeme spoustu věcí, ovšem někdy to stále nestačí, a proto potřebujeme vozík za auto, nebo nosič kol, abychom mohli vyrazit na cyklovýlet.

Tažné zařízení

Vozík

Jistě znáte situace, kdy potřebujete přepravit větší náklad a do kufru se prostě nevleze ani když sklopíte sedadla. Bohužel do automobilu ho tedy nedostanete, ale díky jednoduchému řešení bude rázem po problému. Stačí totiž zapřáhnout přívěsný vozík, naložit náklad a pevně ho upevnit. Ovšem vozík jen tak ke karoserii nepřipevníte, protože je k tomu potřeba speciální tažné zařízení.

přípojka vozíku

To v dnešní době nestojí spoustu peněz, a navíc i při občasném používání se vyplatí. I přes nízkou cenu je vyrobeno z kvalitních materiálů, což spolu se zabezpečením znamená naprosto bezpečné zařízení, za kterým můžete tahat maximální povolenou hmotnost přívěsu pro Váš vůz. Pro klasické využití postačí nebržděný přívěs, ovšem u dělnických firem se vyplatí uvažovat na bržděným. Samozřejmě si můžete udělat krásnou dovolenou, čehož dosáhnete zapůjčením karavanu a zároveň ušetříte za veškeré ubytování, protože Vám stačí plocha ke stání.

Cyklovýlet

Cyklistické výlety jsou oblíbené u spousty lidí, protože poznají nádherná místa naší republiky, zasportují si a zároveň odpočinou od všeho stresu. K takovému výletu potřebujete dobré jízdní kolo, oblečení, jídlo, pití a další důležité věci. Pokud máte v okolí hezké stezky, tak máte jasnou volbu. Ovšem někdy se v okolí nenachází žádné vhodné místo pro výlet na kole. Co tedy dělat? Stačí si pořídit držák na kola na tažné zařízení, protože ten i s koly umístíte za Váš osobní automobil a můžete vyrazit klidně za nádhernými stezkami v přírodě.

cyklovýlet

Nosič poznáte především díky pevné ocelové konstrukci a hliníkovým ližinám. Není problém zakoupit nosič až na čtyři kola, s kterým si může vyrazit celá rodina. Všechny nosiče jsou od ověřených výrobců a mají potřebné certifikáty pro provoz na pozemních komunikacích, takže s nimi můžete cestovat všude jako s osobním vozem bez omezení. Zároveň vynikají i ve snadné manipulaci.