Site Loader

Možná také patříte k těm, kteří by rádi žili mezi vlastními stěnami, ale z ušetřených prostředků na vlastní bydlení nedosáhnou, a z půjčky mají strach. Co dělat v takové situaci?

To, že je vlastní bydlení nedostupnou záležitostí, je dobře známý fakt. Dokonce jsou ceny novostaveb a rekonstrukcí natolik vysoké, že mnozí lidé nedosáhnou ani na nezbytnou hypotéku. Existuje nějaká jiná cesta, jak uspokojit poptávku po bydlení, aniž byste se museli na zbytek života zadlužit?

V takovém případě je rozumným řešením pořízení mobilheimu. Mobilní dům není příliš drahý, můžete ho mít již za jeden milión korun v závislosti na vašich nárocích, ovšem je potřeba počítat s tím, že se nejedná o žádné velké luxusní sídlo, ale spíše o skromné menší bydlení.

domek na ostrove

Na druhou stranu, stále jde o tradiční styl bydlení, na jaký jsme všichni zvyklí, takže na místě rozhodně nejsou obavy, že byste se v takovém příbytku necítili dobře. Pokud navštívíte centrum vzorových staveb, můžete se zde na vlastní oči přesvědčit o tom, že uvnitř takové stavby nepoznáte rozdíl oproti klasickému panelovému bytu. A to, ať už jde o podlahovou plochu, zvolené dispozice, vybavení nábytkem, spotřebiči, a dalšími věcmi. Vlastně je to tak, že to uvnitř bude vypadat přesně podle vašich představ. V centru vzorových staveb na vás čekají desítky nemovitostí k prohlédnutí, a pokud vám ani tak žádná zcela nepadne do oka, stále máte možnost nechat si vyrobit nemovitost na míru vašim potřebám a požadavkům. Jednoduše řečeno, uvnitř to bude vypadat vždy přesně tak, jak chcete vy.

domek privesek

Při pohledu zvenčí je jasně patrné, že se jedná o stavbu bez pevných základů. Domek není pevně spojený se zemí, a proto nepotřebuje žádné stavební, ani jiné povolení potřebné pro jeho umístění na pozemek. Z toho vyplývá i to, že pozemek, na který ho umístíte, ani nutně nemusí být váš, můžete si ho jen pronajmout. A když zatoužíte po změně adresy, neváhejte a vezměte svůj dům s sebou.