Site Loader

Bydlet v bytě nebo rodinném domě? To je otázka, ke které jistě dostanete, jakmile začnete řešit bydlení. Máte vlastní pozemek? Nebo přemýšlíte o jeho koupi? Raději byste zvolili něco vlastního? Jenomže váháte nad stavbou domu? Myslíte si, že by to bylo příliš drahé? Pro někoho jednoduché, pro jiného to může být obtížné. Otázku vlastního bydlení proto není jednoduché zodpovědět.

Rozhodli jste se pro vlastní dům? Dokonce jste se dívali po již postavených domech? Nebo chcete zvolit něco jako je mobilhouse nebo právě mobilní dům? V tom případě už jenom zbývá vybrat typ, který bude pro Vás a Vaše potřeby nejlepší a nejvhodnější.

dům příroda

Líbí se Vám mobilní domy? Chtěli byste vlastní? V tom případě zvolte mobilheim Lavarohouse.

Vybrat si můžete ze skladových zásob nebo si můžete dům nechat postavit takzvaně na zakázku. Některé parametry je dokonce možné měnit, takže si můžete zadat například barvu střechy nebo fasádu a tak podobně.

Existuje samozřejmě několik různých typů domů. Každý zákazník má trochu jiné představy a i mobilní domy musí být samy o sobě variabilní, proto existuje několik řad.

nastěhování

Jednou z nich je řada Lavaro. V této sekci najdete produkty označené jako top. Jedná se o objekty celoroční, čili vhodné pro klasické bydlení po celý rok. Pochlubit se mohou kvalitním ocelovým podvozkem, který je velice pevný a stabilní. I v této sekci je z čeho vybírat, nabízí se v mnoha různých variantách. Větší, menší s různými vlastnostmi. Je také možné vybrat si buďto vybavený objekt, který je připravený ihned k nastěhování nebo nevybavený.

Další řada se nazývá Platinum. Zde najdete luxusní opět celoroční domy. V tomto případě je dokonce možné nechat objekt zkolaudovat. Dostanete číslo popisné a můžete v něm bydlet natrvalo po dalších, klidně i několik generací. Všechny produkty splňují stavební zákon, takže se v tomto ohledu opravdu není čeho obávat. Dokonce zde najdete i modulovou dřevostavbu.

A nesmíme zapomenout zmínit řadu Relax. Jak už z názvu napovídá, jedná se o pohodové celoroční domy s kvalitním ocelovým podvozkem. Čím jsou tyto typ výjimečné? Můžete si nechat zpracovat individuální projekt. Je možné nechat dům vybavit nebo si jej pořídit bez vybavení.