Site Loader

Už se vám ze všech diet točí hlava a nemůžete zhubnout na svou vysněnou váhu? Možná děláte něco špatně, je potřeba zjistit co to je. Jak na to?

Hubněte rychle a snadno, musíte věřit, že to dokážete

Známe to všichni, snažíme se, počítáme kalorie, jíme zdravě a pokud možno dostatečně se i hýbeme. Ručička na váze se však stále nechce pohnout tím správným směrem, což může být obrovsky frustrující. Něco nejspíš děláte špatně, ale co? Přemýšlíte nad tím a stále se nemůžete dobrat závěru, možná jen v úbytek váhy nevěříte, nevěříte sobě, že to dokážete nebo se stravujete špatně. Jak tomu pomoci a jak konečně získat postavu snů?

pexels-photo-2383009

Věřte si

Není nic horšího, jako když nevěříme sami sobě. To umí potrápit nás všechny a občas se s pochybami také všichni setkáváme. Pokud ale výsledky v oblasti hubnutí vzdáváte hned předem, i když jste to zatím ani nezkusili, je to špatně. Tomu, že zhubnete, prostě začněte věřit a opřete se do toho. I maličké změny hodně pomáhají. Hlavně si stanovte cíl a zkuste mít i jasný řád. Nemusíte si přesně psát, co sníte ale více o tom, co jíte, přemýšlejte. Některým lidem velmi pomáhá, když si nachystají dopředu, co budou druhý den jíst. V tomto se osvědčily předchystané krabičky s jídlem, protože když tomu věříte – hubnete.

pexels-photo-179912

Spěte i snídejte

Zkusili jste si už někdy vypočítat svůj BMI index? Pokud ne, určitě to zkuste. Tohle číslo vám názorně ukáže, jak moc potřebujete či nepotřebujete hubnout a možná si to snadněji urovnáte i ve své hlavě. Základem úspěchu bývá i jasný cíl. Pro to, aby se vám lépe rozpohyboval metabolismus, určitě začněte chodit pravidelně do postele a spěte minimálně šest hodin denně – ale skutečně každý den. Ideálně si dopřejte osm hodin spánku, což se ale mnohým z nás stejně nepodaří.

Kromě dostatečného a dlouhého spánku si neodpírejte za žádných okolností ani snídani. Představte si totiž, že během toho velmi důležitého spánku se tělo regeneruje a tak se vypíná i náš metabolismus. Ten ráno opět nastartuje právě snídaně, když si ji nedáte, logicky nemůžete zhubnout. Na snídani si proto vždy čas určitě udělejte.

Hubnutí může být i příjemné a zábavné. Jaké si ho uděláme, takové ho zkrátka máme.