Site Loader

Zubní hygiena je velmi důležitá, a proto bychom měli vést i naše malé ratolesti k tomu, že existuje cosi jako zubní kartáček a zubní pasta. Pro úplný začátek to bude postačovat. Ale jen co dítka trochu povyrostou, seznamte je s dalšími doplňkovými prostředky na čištění zoubků, a to dětské mezizubní kartáčky a dentální nit. Dítkám do deseti let by měli pomáhat s použitím mezizubních kartáčků rodiče, kteří jsou ve své podstatě zodpovědní za zdravý vývoj dětského chrupu. Doporučením je navštívit s dětmi dentální hygienistku, která dítěti změří mezizubní prostory a poradí vám, jakou velikost této pomůcky vybrat. Naučte vaše dítka pečlivému čištění zoubků a připravíte jim tak skvělý start do života, kdy jen budou docházet na preventivní prohlídky s pravidelnou návštěvou dentální hygieny. A pokud by snad vznikl problém, stejně tak jako u vás, co se týká zubů, máme pro vás skvělý tip na perfektní a dokonalé zubní ošetření.

zubní ordinace

V zubní ordinaci Liberec https://www.2kdent.cz/ si budete připadat jako doma, tak skvělé prostředí pro vás lékařský tým přichystal! Budou se vám věnovat s plnou péčí od začátku až do konce. Nebudete si připadat, jako jinde v ordinacích, že jste na obtíž a trpíte samomluvou – to když na vaše podněty lékař zpravidla nereaguje a už vůbec lékaři nechtějí poslouchat vaše názory. Zde, v této ordinaci, vás těchto negativních pocitů zbaví. Naopak vás vyslechne empatický personál a poskytne vám luxusní ošetření a péči, na jakou jste nebyli zvyklí, ale které rychle přivyknete. Vždyť, kdo rád chodí k zubaři? Známe případy, kdy lidé trpí nespavostí, nervozitou žaludku, nepříjemným a odměřením lékaře. Zde můžete být v naprostém klidu. Lékař na vás dovede přenést klid a pohodu tak, že si ani nebudete připadat, že jste u zubaře.

úsměv zuby

Navíc má přístroje na dentální ošetření na špičkové evropské úrovni. Krom jiného pracuje pod mikroskopem, který mu poskytuje naprostý přehled při práci a zvětší prostor 4 až 60x! Lékař tak má dokonalý přehled a vidí bezpečně hranici mezi zdravou a poškozenou zubní tkání. Lékařská péče je zde na vysoké profesionální úrovni, která zaručí váš zdravý úsměv.