Site Loader

Z nenadání vás postihla tíživá finanční situace a vy nevíte jak z ní ven? Důvodů může mít hned několik, řešení ale zase tolik není. Možná v tomto případě jedno, nanejvýš dvě. Půjčka od bankovního případně nebankovního poskytovatele dokáže tento nenadálý finanční kolaps překlenout a vy se budete moci konečně alespoň trochu nadechnout. My vám dnes poradíme, proč zvolit právě nebankovní půjčku, která je mnohdy rychlejší, pohodlnější a bez zbytečného papírování.

  • Snadné vyřízení úvěru v pohodlí domova

společná dohoda

I když se snaží řada bank své služby modernizovat a do velké části přenést do virtuálního prostředí, ne vždy se jim to daří. Pro sjednání úvěru je ještě stále ve většině případů nutná návštěva pobočky, absolvování pohovoru a sjednání podmínek úvěru. U nebankovních společností však tento systém funguje poněkud odlišně. V drtivé většině totiž půjčku sjednáte mnohdy i z domova, oskenujete potřebné dokumenty a za pár minut víte, jak si stojíte. Nabídky nebankovních společností jsou velmi rozdílné, proto se vždy vyplatí využít úvěrových srovnávačů a kalkulaček, které vám dle vašich navolených parametrů doporučí úvěr přímo na míru. Celý schvalovací proces u nebankovních subjektů je velmi rychlý, vše probíhá online a v případě schválení jsou nejpozději druhý den peníze zaslány na účet žadatele.

  • Benevolentnější podmínky

podpis smlouvy

Pokud se žadatel potýká nebo v minulosti potýkal s finančními problémy, s největší pravděpodobností jeho jméno figuruje v některém z registru dlužníků. V případě, kdy není žadatel schopen dostát svým závazkům, může skončit s doživotní exekucí, v lepším případě strávit 5 let v insolvenci. Po které je však velmi náročné získat jakýkoliv úvěr v bance. Hypotéka po insolvenci je tak skvělou příležitostí pro takové žadatele, kterým banka kvůli jejich finanční minulosti odmítla půjčit.