Site Loader

Volbu čaje před kávou upřednostňují už mnozí lidé. Zvlášť pokud si vybírají čaj, který jim nejenom zalahodí chutí, ale má ty účinky, které momentálně potřebují.

Když přijdete do specializovaného obchodu, kde se prodávají čaje, tak pokud je to možné, s výběrem čaje vám poradí. Ale asi nemají tolik času, aby vám o každém druhu čaje pověděli i něco víc, například o původu, historii nebo více o jeho účincích.

Na našich webových stránkách prodejcaje.cz si můžete přečíst o každém, námi nabízeném čaji, nejenom o jeho původu, pěstování i sušení, ale hlavně o jeho chuti a účincích. Prodáváme kvalitu.

V naší zemi se hodně pije káva. Možná pro obsah kofeinu, který má povzbuzující účinky. A zdvořilostní otázku „dáte si kávu nebo čaj?“, tu snad pozná každý. Chceme vám nabídnout indiánský čaj, který v Amazonii nazývají Wayusa.

list čajovníku

Věřte, že čaj Wayusa vás povzbudí snad i více než káva. Obsahuje KOFEIN a víte, že kofein nejenom vzpruží a zlepší mysl, ale dodává dostatek energie, i když na krátkou dobu. S tímto čajem, který obsahuje dvě důležité aminokyseliny, doslova vaše mysl bude v pohodě. Na jednu stranu se budete cítit uvolněni, ale zároveň soustředěni. Dá se říci, že vás nakopne. Je to působením aminokyseliny L-theaninu. Obsahuje též kyselinu chlorogenovou, která má povzbuzující účinek na váš metabolismus. Ještě obsahuje antioxidanty – vitamín C,dále flavonoidy, polyfenoly a saponiny.

wayusa-mleta

Wayusa Prodejcaje, amazonský sypaný čaj prodej čaje vám nahradí kávu, a navíc vás skutečně osvěží. Máte možnost si ho zakoupit ve dvou variantách. Hnědý čaj je jemně drcený, který se jen krátce povaří. Zelený čaj je jemně mletý a pouze ho zalijete vroucí vodou a necháte louhovat asi 4 minuty. Tento čaj má lahodnou chuť a voní jak po ovoci, tak po bylinkách.

Indiánský čaj Wayusa má tradici už více jak 2000 let. V současnosti jsou zelené keře čajovníku pěstovány v „pralesních zahradách“. Věříme, že vám příjemně zavoní a svou chutí upoutá.