Site Loader

Trh je přehlcen takovými nabídkami, kdy vám naslibují několik slibů, ale nakonec tomu tak nebude, protože to nebudou schopni nijak dodržet. Naslibují nízký úrok, ale už vám neřeknou, že se to vztahuje jenom na bonitní klienty a ideálně na partnerskou půjčku. My s vámi na rovinu budeme jednat hned od začátku. Nebudeme si na nic hrát a prostě vám hned řekneme, jak si stojíte a jak jste na tom obecně. Pokud vás zaujala nabídka, tak více informací je zde https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/ kde toho najdete dost na to, abyste si udělali sami vlastní a ničím neovlivněný názor.

zisk

Lidé často nevěří, a když něco zní moc dobře, je to rychle vyřízené, tak jsou podezíraví, ale nemají být proč, protože my toho dokážeme opravdu nabídnout tolik pro všechny. Máte bohužel drobný záznam v nechvalně proslulých registrech, které se vždy před nějakým úvěrem kontrolují? S tímhle by vám nikde nic nepůjčili, ani kdybyste jim naslibovali hory doly, ale my umožňujeme tohle všechno vyřešit jednoduše se spoludlužníkem.

peněženka

Předčasné splacení

Hodně lidí se chce úvěru zbavit, jakmile budou při penězích. Některé úvěry tohle vůbec neumožňují, a když ano, tak je tam tučná sankce, takže se vám to snad ani nevyplatí. My jsme jiní a my tohle v klidu umožníme. Rádi bychom vám všechno klidně vysvětlili, pokud nám dáte šanci a budete tohle chtít, tak my vše rozuzlíme. Analýza vaší bonity zdarma? U nás je možná. Pokud všechny podklady a dokumenty budete zasílat elektronicky, ušetříme čas a dokážeme vše hned začít pořádně řešit. Rekonstrukce bytu či domu, výstavba nového, krásného domu, oprava starého domu, nákup nábytku, oprava a podlah, nová střech a takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna…Tohle jsou všechno důvody, proč americká hypotéka je vhodná. Je to bezúčelná půjčka, které je ale limitovaná na všechno související s bydlením, zvelebováním a tak dále.