Site Loader

Asi je vám jasné, že taková mužská rozlučka se svobodou bude probíhat úplně jinak, než rozlučka se svobodou u žen. Muži mají zcela jiné představy, než ženy.

Pokud takovou rozlučku ještě navíc zařizuje nejlepší kamarád daného muže, věřte, že to rozhodně může stát za to.

Je mnoho věcí, které se dají na takové rozlučce se svobodou dělat. Vše je to zejména o tom, co má daný ženich nejraději a co nejraději dělá. Jsou muži, kteří velmi rádi tancují, ale jsou i tací kteří se něčemu takovému straní.  Právě proto je potřeba danou rozlučku přizpůsobit konkrétnímu muži.

ženich a nevěsta

Najdou se i tací kamarádi, kteří se rozhodnou na takovou rozlučku objednat striptýz. Pokud danému muži něco takového nevadí, je možné, že z toho bude mít radost. Jsou ale i muži, kterým se něco takového úplně nelíbí a tak by na vás mohli být ve výsledku naštvaní. Jestliže jste ale nejlepší kamarádi, pak jistě vašeho kamaráda znáte a víte, co má rád a co nikoliv.

Pokud byste už měli předem v hlavě nějaký plán ale je to něco jiného, než na co je váš kamarád zvyklý, měli byste se ho nenápadně zeptat na to, co by řekl na to, kdybyste vyrazili někde, kde ještě nikdy nebyl apod. Je dobré ptát se nenápadně, abyste neprozradili to, co jste vymysleli.

ženich s nevěstou

Je ale jedna věc, na kterou byste měli myslet. Tou věcí je to, že by váš kamarád na svou rozlučku nikdy neměl zapomenout a aby na ni vzpomínal v dobrém. Jsou i takové rozlučky se svobodou, ze které si nikdo nic nepamatuje. K něčemu takovému by ale nemělo dojít, protože se jedná o událost, na kterou by si měl každý bez problémů vzpomenout.

Vymýšlejte něco takového pečlivě. Bylo by dobré, pokud by byly vaše plány originální a aby vše dopadlo hlavně dobře. Bohužel jsou i rozlučky, ze kterých byli daní lidé velmi zklamaní a to i když by tomu tak být nemělo. Snažte se něčemu takovému vyhnout a udělejte svému kamarádovi nezapomenutelnou rozlučku se svobodou.