Site Loader

Najít si v těhotenství oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně, a ne jako v pytli od brambor, je opravdu těžká disciplína. Mladá móda vám v tom ale pomůže. Záleží nám na tom, abyste se cítili nejen příjemně, ale také krásně. Máme zde opravdu široký výběr těhotenský halenek Mlada-moda a triček. Nabízíme vám jednoduchá polyesterová trička s dlouhým rukávem v barvách jako černá, červená nebo pudrově růžová. Tyto kousky se stanou univerzální prvkem vašeho šatníku a budou se skvěle kombinovat s jakýmkoli dalším oblečením.

těhotenské bříško

Pokud hledáte něco elegantnějšího, je zde také spousta halenek s krajkovými rukávy, se spadlými rameny a džínovým vzhledem, krásné těhotenské halenky s límcem, halenky s řasením na bocích, které vám zajistí pohodlí, halenky bez rukávů pro teplejší měsíce, velké množství zavinovacích halenek s vázáním na boku, které jsou skvělé především pro rostoucí bříško v posledních měsících. Velmi oblíbené jsou také tunikové halenky.

Vybrat si můžete nejen z velkého množství střihu, ale nabízíme vám také opravdu velké množství barev. Lpíme na tom, aby se naše zákaznice cítili příjemně. Můžete si proto vybrat materiál, který máte rádi. Nabízíme velmi příjemnou bavlnu s viskózou, ale také chladivější materiály. Záleží nám na tom, abyste byli spokojené za jakékoli situace a cítili se příjemně.

těhotenská halenka

Často slyšíme od maminek v pokročilém stádiu těhotenství, že nemají co na sebe pro slavnostnější příležitosti. Tento problém vás s námi už trápit nemusí. Ať už vás čeká večírek na rozloučenou v práci, rodinná oslava anebo si chcete užít jeden z posledních volných večerů s manželem v divadle, u nás si elegantní a slušivý kousek zajisté vyberete. Určitě také oceníte i obyčejné kousky, které můžete nosit každý den a jsou velmi univerzální. I maminky v posledních měsících těhotenství mohou vypadat opravdu skvělé.