Site Loader


Máme ji rádi v bazénu, ve vaně, v hrnci na polévku, prostě všude. Tedy, všude tam, kde být má. Ale jakmile se objeví tam, kde být nemá, není to zrovna nic příjemného. Ve velké většině případů je to hlavně o tom, že pokud není třeba v korytě, umí také zabíjet. Potopy nejsou ničím výjimečným a vlny tsunami se také sem tam na Zemi objeví. Obojí je pak nespoutaným vodním živlem a v tomto případě je rozhodně lépe se mu vyhnout či být hodně daleko od něj.

čistá voda

Ono to nemusí být jen díky povodni nebo tsunami, ale i díky starým trubkám, kdy se nám voda objeví kde nemá. A to je také problém. Pravda, ne takový, že by měl fatální následky, ale může nám to pěkně pročisti peněženku, a dokonce nás dovést k tomu, že budeme totálně švorc. Což dozajista jistě není na plánu dne ani roku a ani celého života. Proto je třeba podnikat nějaké kroky, aby k něčemu podobnému nikdy nedošlo. A to nebude jednoduché. Tedy, pro amatéra. Skutečně není třeba osekávat maltu ze zdi nebo olupovat kachličky v koupelně, abychom zjistili, kde bude voda unikat, nebo kde k tomu již dochází. Ne, nechte maltu a kachlíky na pokoji a odložte kladivo se sekáčkem někam do sklepa nebo na půdu. Tohle není činnost pro vás a případný únik vody kanalizace-instalatéři se zjišťuje poněkud jinak.

pitná voda

Vy to uděláte tak, že si dáte kafíčko, usednete do křesla a kliknete na odkaz, který je v předešlé větě. Ale tím to pro vás nekončí, to v žádném případě. Tím to pro vás vlastně teprve začíná. Tímto kliknutím totiž budete přeneseni na webové stránky společnosti, která se tímto problémem zabývá a která váš problém vyřeší během několika minut, maximálně hodin. A pokud se domníváte, že vám otlučou omítku oni, jen trochu odborněji, tak vězte, že nikoli. Oni na to totiž mají techniku, která únik odhalí ještě, než dojde k tomu nejhoršímu. Takže se s nimi domluvte a oni k vám přijedou.