Site Loader

Potřebujete už pořádný a ničím nerušený odpočinek a relax jako sůl? Nikde se neodpočívá lépe než na čerstvém vzduchu, uprostřed krásné přírody. Udělejte si odpočinkovou dovolenou na dosah od přírody a zajímavých výletních cílů. Díky aktivnímu odpočinku si pročistíte hlavu, skvěle se odreagujete a zapomenete na vaše starosti.
Toužíte po klidu a odpočinku na dosah přírody? To vám dokáže splnit ubytování v soukromí v Adršpachu. Příjemná a útulná chaloupka se nachází v srdci Adršpašsko-teplických skal, které dodávají místní přírodě na zajímavosti a jedinečnosti. Kromě těchto skal můžete také v okolí navštívit spoustu zajímavých míst.klid v lese
Odpočiňte si alespoň na pár dní od ruchu a hluku velkoměsta. Váš odpočinek a relaxaci umocní ubytování v útulné chaloupce v Dolním Adršpachu, ve které se budete cítit příjemně. Navíc se vám také z okna pokoje naskytne výhled přímo na skály. Přímo u chaloupky můžete využít příjemné zahradní posezení a také ohniště a gril.
VÝLETNÍ CÍLE V OKOLÍ UBYTOVÁNÍ

  • Koupaliště – pokud se budete v horkých letních dnech osvěžit a zaplavat si v bazénu, pak určitě oceníte některé ze tří koupališť, které se nacházejí v blízkém okolí.
  • Zoofarma – zvláště dětí ocení výlet za zvířátky.
  • Broumovské stěny – tvoří je skalní města, věže a rokle. Z vyhlídek se vám naskytnou neskutečné a dech beroucí výhledy do širokého okolí.
  • Kláštery a zámky – pokud vás zajímají historické památky, pak můžete v okolí navštívit některý z klášterů nebo zámků.

Adršpašské skály
Přijeďte si odpočinout do Dolního Adršpachu, užít si kousek té krásné, jedinečné a zajímavé přírody. Útulná chaloupka vám poskytne útočiště k odpočinku a nic nedělání, okolní příroda vám zase nabídne spousty možností k podnikání výletů a trávení volného času. Není nad to jednou za čas pořádně pobýt v přírodě a odpočinout si od ruchu velkoměsta.