Site Loader

Možná právě rychle potřebujete peníze. A vlastně je naprosto jedno, na co ty peníze potřebujete. Důležité je právě tato vaše potřeba, a ať už si za ně chcete koupit nový automobil, vyjet si na parádní dovolenou anebo se prostě vyplatit z exekuce, tak na tom vlastně nezáleží. Anebo lépe řečeno, do toho nikomu nic není.

prasátko na úspory

Nikoho poníženě neprosíte

A to je zásadní rozdíl v tom, zda žádáte o půjčku u banky anebo u nebankovní společnosti. Spolehlivá nebankovní společnost se totiž na rozdíl od banky nikdy nešťourá ve vašich osobních věcech. Nemusíte jí prakticky vůbec nic dokazovat ani ji poníženě prosit o peníze. A vlastně ani nemusí záležet na tom, zda máte nějaký záznam v registru, to je také čistě vaše věc, když na to přijde.

hurikán peněz

Stačí se za sebe zaručit

Jediné, co je skutečně podstatné je to, zda se za sebe můžete zaručit nějakou nemovitostí. A je jedno, zda vlastníte pozemek, byt anebo garáž, všechno má svou hodnotu. Stačí vše důkladně nafotit a foto poslat spolu s žádostí přes online formulář na internetu a pak už jen čekáte na to, až vás pracovníci nebankovní společnosti sami kontaktují. Takže nemusíte nikam chodit ani o nic prosit a v tom je velký rozdíl.

zelený znak

Může vám pomoci i dobrý přítel

Anebo pokud máte problém s tím, že žádnou nemovitost nevlastníte, tak se za vás může klidně zaručit nějaká třetí osoba, třeba někdo známý anebo někdo z rodiny, kdo takovou nemovitost vlastní. Tak je to snadné. A peníze na ruku budou vaše a vy si za ně pak můžete pořídit, cokoli jen potřebujete. Od toho přece americká hypotéka nebankovní je – nikdo vám nebude mluvit do toho, co si přejete koupit za vlastní peníze.