Site Loader


Znáte elektronické cigarety? Pokud ano, tak jistě víte, že v dnešní době začínají být velice trendy, populární, a hlavně mezi mladšími teengery hodně oblíbené.¨Dneska je mít elektronickou cigaretu mezi mladými hrozně „cool“. Už jen málokdy a zřídkakdy potkáte člověka, který kouří klasické cigarety. Ty se totiž trochu vytrácejí z oběhu – není o ně rozhodně takový zájem, jako o elektronické. Čím to může být? Možná tím, že elektronické cigarety kouřit je rozhodně příjemnější (alespoň podle mého názoru), než ty klasické. Můžete si do nich totiž vybrat různé e-liquid příchutě a je jich celá řada. Mezi nejznámější a nejpopulárnější patří asi vanilka, citron, broskev, tropické ovoce, jahody a tak dále.

s

Představte si, že chcete začít kouřit cigarety a rozhodujete se mezi klasickými a elektronickými. Já, kdybych už chtěla kouřit, tak bych rozhodně zvolila elektronické. Zaprvé je super, že můžete průběžně měnit příchutě a střídat je, zatímco u cigarety máte jen takový kouř, který prakticky ani není zdravý. Co si myslím, vám teď řeknu. Dle mého názoru jsou taky elektronické cigarety rozhodně šetrnější k vašemu tělu než ty klasické. A ta poslední výhoda?

s

Když si budete chtít zakouřit a projdete kolem nějakého kuřáka, rozhodně mu kouř elektronické cigarety nebude vadit (tedy alespoň ne tak, jako kouř z klasické cigarety)… Pokud byste se chtěli podívat na e-shop, který prodává různé elektronické cigarety a příchutě, tak se můžete podívat na e-shop, který máte nahoře nad článkem. Stačí jenom kliknout na odkaz a ono už vás to samo navede. Samozřejmě pokud nemáte potřebu kouřit cigarety a nějak vás to neláká, tak to ani nedělejte, ale pokud byste chtěli, tak se podívat rozhodně můžete. Je na každém, jestli bude kouřit nebo ne, a každý si musí uvědomit, jak to na jeho zdraví působí.