Site Loader


Je září, a právě začala taková ta sezóna, kdy všichni lidé kupují různé batohy a tašky https://www.c-store.cz/Tasky-Batohy-c103_1271_2.htm, aby jejich děti měly opravdu zdravá záda. Já si totiž dávám hlavně například záležet na tom, aby moje děti, který jsou ve třetí a ve čtvrté třídě, aby měly vždycky opravdu kvalitní věci do školy. Protože nemám ráda, když třeba děti jdou do školy a mají třeba tří nebo čtyř kilovou tašku na zádech. Tohle se mi opravdu nelíbí a já sama jsem si řekla, že opravdu nejlepší by bylo, kdyby to bylo nějak uzákoněné, že by děti nesměly nosit opravdu těžké věci.

Moderní červený batoh.

Vážně nechápu, proč některé děti, třeba i v první třídě, musí nosit tak strašně těžké tašky, že je mají až pověšené na zadek, protože jsou tak moc těžké, že potom mají i křivá záda. Já jsem taky jako dítě tahala opravdu velice těžkou tašku. My jsme tam totiž tahali takové ty velké tlusté čítanky, které vůbec nebyly lehké a my jsme četli na každý den, takže jsem potom měla opravdu zhuntovaná záda. Dodnes mám skoliózu a prý se mi to vůbec už nespraví. Právě skoliózu už jsem začala trpět asi až v osmi letech a bylo to určitě z toho batohu, takže jsem ráda, že v dnešní době už jsou tašky a batohy takové kvalitní, že jsou opravdu hodně extra odlehčené a mají anatomická záda a krásně tvarovaný tvar.

Batohy jsou dost moderní.

Proto si myslím, že by bylo vhodné, aby tohle vždycky rodiče také si dali najevo, že vlastně jejich děti musí být zdravé a také, aby jim dopřály kvalitní vzdělání a také kvalitní věci, aby potom jejich tělo nestrádalo. Opravdu bych si potom hodně vyčítala, kdybych třeba synovi dala nějakou nekvalitní tašku a on by potom z toho byl velice nešťastný, protože by ho bolela záda. Tohle bych si neodpustila, proto jsem ráda, že jsou výrobci, kteří dbají na zdraví našich dětí a vyrábí opravdu kvalitní tašky a batohy z pevného a kvalitního materiálu.