Site Loader

Nepořádek se hromadí nejen v domech a bytech, ale také v kancelářích, dílnách či obchodech. A také dokáže potrápit nepřehledný systém, který vám zamezuje v tom, abyste věděli, kde co máte.

Často stačí otevřít šuplík nebo skříňku a vysype se na vás spousta věcí, které ještě budete potřebovat. Jen jak je uspořádat a zajistit, aby se už nikdy nikam nesypali? Tak na takový problém jsou řešením zip sáčky s posuvným jezdcem.
croissanty v sáčku.jpg

Jak již z názvu vyplývá, nejde o pytlíky bez uzávěru, takže nebudete muset hledat řešení, čím pytlík vkusně uzavřít. Jsou plastové a průsvitné, takže vždy budete mít přehled o tom, co se v kterém balíčku nachází.

Takové řešení oceníte nejen v pokojích, kancelářích a dílnách, ale také v kuchyni. Do takto připraveného pytlíku můžete bez obav sypat čaj či bylinky, vkusně si je popsat a klidně i někam pověsit.

Uzavíratelnost zajistí bezpečí nejen proti vysypání, ale také proti proudění vzduchu či vody respektive vlhkosti. Pytlíky jsou totiž velice odolné a pevné, takže vašim věcem zajistí veškerý potřebný komfort.

V šuplíkách i skříňkách se takové řešení bude dozajista vyjímat a také v dílnách či dokonce v obchodech. Do pytlíků můžete vložit či nasypat co jen chcete a získáte praktického pomocníka při výrobě i prodeji.

Třeba takové koření či bylinky nebo čajové směsi můžete takto prakticky rozdělit a mít vždy po ruce. V dílnách zase takové drobnosti jako jsou připínáčky, hřebíky, malé kousky materiálů, textilu a podobně. Jednoduše vše co potřebujete uložit, uspořádat, mít viditelné a přehledné na jednom místě.
plastové sáčky na koření.jpg

Děti ztratily od drobných kostek, hraček krabici? To vůbec nevadí, protože zip sáčky s posuvným jezdcem vyřeší i tento problém. Vejde se do nich zcela všechno a to díky různým velikostem, takže se přizpůsobí vašim potřebám.

Pytlíků nikdy není dost a ještě s praktickým uzávěrem, tak tomu se říká skvělý nápad. Kromě přehlednosti bude vše taky úhledné a vy si vytvoříte moderní prostředí plné vychytávek, které za to stojí.