Site Loader

Laser game se v dnešní době stává více a více oblíbenější formou zábavy pro kolektiv lidí, je jedno jestli přátelé, známý, kolegové nebo rodinní příslušníci. Důležité je, aby byla parta trochu při chuti k adrenalinu, a nebojí se zkusit něco nového.
Laser game můžete uspořádat i k nějaké výjimečné příležitosti, jako oslava narozenin, rozlučka se svobodou, doplňková aktivita v rámci firemního večírku nebo teambuildingu nebo prostě jen obyčejné setkání se svými přáteli, kolegy nebo rodinou.

Aztec (12)

Při vstupu do arény dostanete příslušné oblečení, které je opatřeno senzory, dostanete laserovou pistoli, bez které by to celé nemělo smysl, a můžete se vesele pustit do střílení svých soupeřů. Cílem je dosáhnout co největšího počtu zásahů do svých soupeřů, ten kdo jich má nejvíce, tak má největší skóre a stává se tak vítězem.

IMG_8123ps

Před tím, než se však rozhodnete, že laser game navštívíte, tak je potřeba provést booking, tedy online rezervaci, bez které se tam nedostanete. Registrace je velice jednoduchá a obsahuje několik základních kroků. V prvním kroku si vyberete volný termín, na kterém jste se svou skupinou dohodli a je v rezervačním systému volný, společně s termínem uvedete, kolik osob se bude laser game v daném termínu účastnit. Ve druhém kroku vás pak čeká výběr toho, zda chcete hrát v Aréna Labyrintu nebo Aréně Aztec. Dle toho si vyberete konkrétní čas. Pokud byste chtěli jiný čas, než je tam uveden, tak stačí zavolat na jejich telefonní číslo a vše si domluvit individuálně, nemějte strach, všechno jde, jen se nesmíte bát se zeptat.
No a v posledním krku proběhne shrnutí výše uvedeného, následně vyplníte své osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail, telefon), prostudujete si provozní řád a svou objednávku odešlete. Pak už je můžete odpočítávat dny, než půjdete střílet a užijete si tak spousty zábavy.