Site Loader

Čas. Ten, který strávíme, když čekáme na autobus, vlak nebo v čekárně u lékaře i případně na letišti. Ten dlouhý nekonečný čas, který se najednou jakoby zastavil. Určitě to znáte také. Čekání kdekoliv je pro všechny nekonečné a dlouhé. Jistě jste si všimli, že mnozí z nás si zakoupí časopis za účelem odreagování a zkrácení dlouhé chvíle nebo se pozastavují nad svými chytrými telefony, kde se něco běžně „vyťukává“ na dotykové obrazovky. Většinou jsme totiž ve spojení s internetem. A právě tady se dá lehce vyhledat jakákoliv hra, kterou nemusíme vždy nutně instalovat. Na výběr je plno možností. A to od logických, závodních, sportovních až po hlavolamy. 
plná čekárna
 
Rychle a hravě
Pokud si chceme zahrát v rychlosti, máme šanci využít velmi oblíbenou hru jako je třeba:
·         skládání karet od esa, to je třeba jednoduché Solitaire.
·         vysněnou závodní jízdu si jednoduše zajistíme hrou Auta
·         smysluplné slovíčkaření můžeme vyzkoušet přes Slovní fotbal
·         zajímavé zpestření dané chvíle je například i s hlavolamy. Vybírat můžeme třeba Miny nebo pro trpělivější oblíbené Puzzle.
·         obyčejné hry jako Vrhcáby, Dáma, Lodě, Piškvorky, Kris Kros nebo Člověče nezlob se má snad v oblíbeně i to nejmenší dítě. Přesto jsou i tyto verze her velmi vyhledávané.
 kola u lavičky
Dlouze a hravě
Pokud stahujeme hru do notebooku, určitě počítejme s tím, že je to většinou hra s velkým rozšířením možností. Takže u této varianty strávíme podstatně více času i do budoucna. Doslova tím propadneme a na delší dobu, protože to už nebudou tak obyčejné hrátky. Skutečně si dejme u jakéhokoliv výběru pozor na návyk. Krátké chvíle se mohou proměnit v dlouhé. Jedná se o jistou hrací internetovou závislost, což nás rychle bohužel neomrzí. Tento zvyk není vhodný ani pro děti ani pro dospělé.
Možná už jste nějakou „hitovou“ sami objevili anebo ji znáte:
·         Angry Birds
·         Mahjong
·         Farming Simulator
·         Kao the Kangaroo

5/5 - (2 votes)